Funny Fodd 2 Okul öncesi eğitici çocuk oyunları

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51 MB
  • Version 1.2.4.25
  • Dil Türkçe
  • Firma MAGE Studio Kid
Çocuklarınızın eğitimlerine okuldan önce Funny Fodd 2 mobil uygulaması ile başlayabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza indireceğiniz Funny Fodd 2 mobil oyununda çocuklarınızın kişisel eğitimlerine katkı sağlayacak içerikler bulabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimleri ilk olarak evde ebeveynler tarafından sağlanır. Bu sebeple eğitim konusunda sizlere yardımları dokunacak olan Funny Fodd 2 mobil uygulamasında yer alabilirsiniz. 

Eğlenceli yiyecekler, okul öncesi eğitim oyunları, ücretsiz çocuk oyunları ve yapboz oyunları çocuk ile çocuğunuzun hızla gelişmesine ve yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olur. Funny Foods 2 uygulamamızda, bebek oyunları, küçük oyunlar, bulmaca oyunları ve çocuğunuzun okul öncesi etkin gelişimi için gereken her şeyi bulabilirsiniz.

Bulmacalar, araçlar, parçalar, yiyecekler, bul ve dokun oyunları, saklambaç, şekiller ve daha bir çok kategori altında hazırlanan bir çok oyun içeriğinde çocuklarınız çok eğlenecekler. Taşıyıcı banttaki yiyecekleri farklı kamyonetlere yüklenmek üzere gruplandırmanız gerekiyor. 

Bunun içinde meyveleri tek tel bulup ayırın. Her bir meyvenin gideceği nokta farklıdır. Bunun gibi çocukların kişisel gelişimlerini destekleyecek bir çok içeriğe anında tek bir uygulama ile sahip olabilirsiniz. 

Funny Fodd 2 Okul öncesi eğitici çocuk oyunları indir